fbpx

Zakres usług

Pobierz cennik do pdf
Ortodoncja

Ortodoncja

Nasi specjaliści ortodonci zajmują się kompleksowo wadami zgryzu i poprawą stanu uzębienia. Podczas leczenia biorą pod uwagę kształt kości twarzy, naturalny sposób uśmiechania się i wiele innych czynników, które wpływają na to, że kreowanie nowych uśmiechów ma holistyczny wymiar. Leczymy dzieci, tak jak i dorosłych. Przy leczeniu dzieci wiemy jak ważny jest atrakcyjny wymiar noszenia aparatu, dlatego nasi technicy wykonują aparaty we wszystkich kolorach tęczy z dowolnymi kolorowymi elementami (zdjęcia naszych aparatów). Znaczna większość produktów ortodontycznych wykorzystywanych w naszej klinice wyprodukowana została w Stanach Zjednoczonych.

 

Jeżeli chodzi o leczenie dorosłych mamy do zaproponowania szereg różnorakich rozwiązań, które zależą indywidualnie od rodzaju wady Pacjenta:

  • Aparat metalowy BioMim, to konwencjonalny rodzaj aparatu, który doskonale sprawdza się przy cięższych wadach zgryzu ze względu na rodzaj materiału z którego jest wykonany.
  • Aparat kosmetyczny Hype i EvrClear, który jest prawie zupełnie niewidoczny. Na niego decydują się Pacjenci, dla których ważna jest estetyka uśmiechu również podczas leczenia ortodontycznego.
  • Aparat metalowy samoligatorujący H4, to innowacyjny system aparatu metalowego, który skraca czas leczenia oraz zmniejsza ilość wizyt kontrolnych u ortodonty.
  • Aparat kosmetyczny samoligatorujący Damon Clear stawia zarówno na estetykę uśmiechu podczas leczenia, jak i na jego krótszy czas trwania. Sprowadzany ze Stanów Zjednoczonych specjalnie dla naszych Pacjentów.
  • Aparat Invisalign, który występuje w postaci półprzezroczystych nakładek na zęby, które ściąga się na czas jedzenia i mycia zębów. Jest prawie zupełnie niewidoczny a podczas jego użytkowania zachowanie higieny w jamie ustnej jest dużo prostsze niż podczas noszenia aparatu stałego.