Aparat Invisalign – dlaczego jest wart swojej ceny?

Pacjentom marzącym o równych, zdrowych zębach w klinice ORTHO ESTHETICA mieszczącej się w Konstancinie Jeziornej koło Warszawy, możemy zaproponować innowacyjne leczenie nakładkowe. Polega ono na noszeniu przezroczystego aparatu Invisalign wykonanego z wysokiej jakości termoplastycznego silikonu.

Te nowoczesne nakładki na zęby są indywidualnie dopasowywane do potrzeb każdego pacjenta, dzięki czemu zapewniają nie tylko doskonałe rezultaty leczenia, ale też większy komfort w porównaniu z tradycyjnymi aparatami ortodontycznymi. Cena Invisalign nie musi być duża. Na całkowity koszt terapii wpływa wiele czynników, w tym między innymi rodzaj wady zgryzu oraz stopień jej skomplikowania.

Jak przebiega leczenie nakładkowe?

Prostowanie zębów za pomocą klasycznych aparatów stosowanych w ortodoncji zazwyczaj nie należy do przyjemnych. Pacjenci bardzo często narzekają na uciążliwe metalowe elementy, które są trudne do utrzymania w czystości, ale też podrażniają delikatną śluzówkę jamy ustnej i nie prezentują się zbyt estetycznie. Alternatywą dla tradycyjnego leczenia ortodontycznego są nowatorskie przezroczyste nakładki na zęby, które znakomicie nadają się do zwalczania większości wad zgryzu występujących zarówno u nastolatków, jak i u dorosłych osób.

Leczenie nakładowe, które realizujemy w naszej klinice stomatologicznej, polega na stosowaniu niewidocznego aparatu Invisalign dopasowanego do konkretnych potrzeb pacjenta. Aparat jest łatwy w zakładaniu i zdejmowaniu, a dzięki przezroczystości, nikt nie jest w stanie go zauważyć. Niewątpliwą zaletą leczenia nakładkowego jest zredukowana do absolutnego minimum ilość wizyt kontrolnych. Pacjent samodzielnie wymienia indywidualnie opracowaną nakładkę średnio co 1-2 tygodnie.

Nakładki na zęby Invisalign – dla kogo?

Tworzone przy wykorzystaniu elastycznego, przezroczystego tworzywa aparaty Invisalign doskonale sprawdzają się w leczeniu wielu różnorodnych wad zgryzu. Ta nowoczesna metoda terapeutyczna przynosi bardzo dobre efekty zarówno w przypadku delikatnych szpar między zębami, jak i poważniejszych schorzeń. Przy jej pomocy można leczyć między innymi zgryz otwarty, głęboki oraz krzyżowy. Co więcej, nakładki na zęby mogą być noszone nie tylko przez osoby dorosłe, ale także przez młodzież powyżej dwunastego roku życia, która ma już ukształtowany układ kostny.

Jeśli poszukują Państwo gabinetu wyspecjalizowanego w leczeniu rewolucyjną metodą Invisalign, zapraszamy do odwiedzenia kliniki stomatologicznej ORTHO ESTHETICA w Konstancinie. Dogodna lokalizacja sprawia, że trafiają do nas nie tylko pacjenci z Piaseczna, czy Józefosławia, ale także z oddalonej o kilkanaście kilometrów Warszawy.