Metamorfozy uśmiechu

Piękny uśmiech to podstawa – my nie mamy co do tego wątpliwości! Dodaje pewności siebie, ośmiela i zachęca do tego, by go często pokazywać. Jak myślisz, co pozwala lepiej zjednać sobie ludzi niż szczery uśmiech i nieskrępowane wyrażanie radości? No właśnie – absolutnie nie ma nic lepszego! Chcesz się o tym przekonać? Zapraszamy na metamorfozę do Ortho-Esthetica Konstancin!

Co daje metamorfoza uśmiechu?

Słowo metamorfoza kojarzy się ze światem gwiazd, programami, które oglądamy w telewizji i materiałami w kobiecych magazynach. Dzięki metamorfozie można stać się kimś innym, poczuć się pewniej, lepiej, pozbyć się kompleksów – w skrócie – odmienić swoje życie. Bardzo ważną częścią przemiany jest wygląd zębów. Nieskazitelny uśmiech jak mało co przyciąga wzrok.

Olśniewaj uśmiechem jak gwiazda

Czy wiesz, że i Ty możesz poczuć się jak gwiazda? A co najważniejsze – zyskać zdrowy i piękny uśmiech, który z dumą będziesz pokazywać każdemu, kogo spotkasz? W Ortho-Esthetica Konstancin Jeziorna metamorfozy uśmiechu to nasza specjalność. Na „swoim koncie” mamy już setki zadowolonych pacjentów – są wśród nich także osoby, które znasz z pierwszych stron gazet! Co o nas mówią? Sprawdź!

Uśmiech pisze najlepsze story

[bpstory-admin-stories]

Efektowne metamorfozy uśmiechu

Sabina Jeszka

Roksana Węgiel

Poprawa wyglądu zębów - jak to robimy?

Każdy pacjent zgłasza się do nas z innymi problemami. Czasami kompleksem są krzywe zęby, innym razem diastema (przerwa między jedynkami) czy np. ukruszone bądź starte uzębienie. Wiele osób chciałoby też mieć bielszy uśmiech. Na każdy z wymienionych zagadnień mamy swoje sposoby!

Korekcja wad zgryzu

W Ortho Esthetica grono naszych wykwalifikowanych fachowców wie, jak zadbać o to, by uśmiech był pozbawiony wad zgryzu i nieprawidłowości zębowych. Warto pamiętać, że tzw. „krzywe zęby” to nie tylko defekt estetyczny, ale problem, który może wpływać również na zdrowie jamy ustnej. Leczeniem w tym zakresie zajmują się nasi doświadczeni ortodonci. Jeżeli obawiasz się, że noszenie aparatu ortodontycznego będzie dokuczliwe, przekonamy Cię, że może być inaczej! Do każdego pacjenta indywidualnie dobieramy metodę leczenia, a możesz nam wierzyć – wybór jest ogromny.

  • Aparaty stałe,
  • Aparaty ruchome,
  • Zdejmowane nakładki Invisalign.

To tylko główne z wybranych możliwości. Co więcej, aparaty dostępne są w różnych wersjach – również tak subtelnych, że niemal niewidocznych! Jedną z osób, które nam zaufały w kwestii kompleksowego leczenia ortodontycznego, jest Roksana Węgiel – jej uśmiech jest piękny, prawda?

Bonding i odbudowa kompozytowa – metoda na hollywoodzki uśmiech

Jaka jest recepta na idealny uśmiech bez szlifowania naturalnych zębów? To odbudowa z wykorzystaniem materiału kompozytowego! Dzięki niej efekt tzw. „Hollywood smile” możesz osiągnąć po zaledwie jednej wizycie w gabinecie stomatologicznym. Kuszące, wiemy o tym!

Na tego typu poprawę wyglądu zębów w Ortho Esthetica zdecydowała się m.in. Honorata Skarbek. Zobacz, jak piękny efekt udało się uzyskać naszym lekarzom.

skarbek
Odtwórz wideo

Honorata Skarbek

"Zrobili mi idealny uśmiech w 3 godziny"

Odtwórz wideo

Wybielanie – prosta droga do pięknego uśmiechu

Jak najprościej odmienić wygląd uśmiechu? Odświeżyć go nadając jaśniejszy i bardziej olśniewający kolor! W Ortho Esthetica Konstancin możesz liczyć na najlepszą opiekę także w tym zakresie. Kompleksowa higienizacja i oczyszczenie zębów, a następnie profesjonalne wybielanie – dzięki takim zabiegom w zaledwie kilka chwil możesz uzyskać jaśniejszy o kilka tonów odcień zębów.

Licówki i inne uzupełnienia protetyczne

Czasami najlepszym sposobem na to, by zyskać piękny uśmiech, są licówki – kompozytowe bądź pełnoceramiczne. Na takie rozwiązanie decydują się zwłaszcza pacjenci, których naturalne zęby prezentują się niewystarczająco estetycznie i trudno jest w mniej inwazyjny sposób zmienić ich kształt czy kolor. Licówki są też częstym wyborem osób, którym zależy na absolutnie idealnym efekcie „po”.

Inne uzupełnienia protetyczne lub implantoprotetyczne nasi specjaliści proponują i stosują w przypadkach, kiedy u pacjenta występują braki zębowe – pojedyncze i nie tylko. Nowoczesne protezy, korony i implanty pozwalają cieszyć się efektem naturalnego uśmiechu każdemu, niezależnie od wieku czy stopnia zaawansowania potrzeb stomatologicznych.

Zaufaj nam tak, jak zrobiło to już wiele znanych osób. Zapraszamy na konsultacje – dobierzemy dla Ciebie najlepsze rozwiązanie, które otworzy perspektywę na efektowny rezultat.

Metamorfoza Twojego uśmiechu jest bliżej niż myślisz – daj sobie szansę!