Stomatologia zachowawcza Konstancin Jeziorna

Zdrowy, piękny uśmiech to skarb – pomaga zdobyć przyjaciół, poprawia samopoczucie i pewność siebie. O ten skarb trzeba jednak dbać każdego dnia: pielęgnować odpowiednią higieną w domu, regularnie badać jego stan w gabinecie stomatologicznym i w razie potrzeby szybko reagować leczeniem. Wszystkie podstawowe zabiegi, jakie pomagają na co dzień utrzymać uśmiech w dobrej kondycji, obejmuje stomatologia zachowawcza.

Zmiany próchnicze, ubytek czy ukruszony ząb – tego typu problemy z uśmiechem zdecydowanie najczęściej skłaniają pacjentów do wizyty u dentysty. Wszystkimi podstawowymi zabiegami, które mają na celu przywrócenie zdrowia zębom, zajmuje się stomatologia ogólna. Do najważniejszych i najbardziej podstawowych zabiegów z zakresu stomatologii zachowawczej należy profilaktyka i leczenie próchnicy zębów, a także wypełnianie różnego rodzaju ubytków. Z tym pojęciem zwykle łączy się także diagnostyka, badania RTG, konsultacje, plany i kosztorysy leczenia. Stomatologia ogólna ma na celu wzmocnienie zębów oraz zniwelowanie działania szkodliwych dla uśmiechu bakterii.

Jakie zabiegi obejmuje stomatologia ogólna?

Klinika stomatologiczna Ortho Esthetica oferuje usługi stomatologiczne takie jak wypełnienia czasowe zębów stałych i mlecznych, wypełnienia kompozytowe światłoutwardzalne czy odbudowę zębów na włóknie szklanym. Z pomocą najnowszych technologii dentyści tworzą trwałe i estetyczne wypełnienia ubytków oraz odbudowy uszkodzonych koron.

Stomatologia estetyczna Konstancin Jeziorna

Dzięki swoim osiągnięciom, medycyna estetyczna znacząco wpłynęła na komfort życia pacjentów. W gabinecie stomatologicznym zadbać można nie tylko o swoje zdrowie, ale także poprawić swój wygląd i samopoczucie. Serdecznie zapraszamy do Ortho Esthetica Konstancin Jeziorna, gdzie specjaliści z dziedziny stomatologii estetycznej oferują najnowocześniejszy sprzęt oraz skuteczne, kompleksowe leczenie zębów przy użyciu najwyższej jakości materiałów. Umawiając się na wizytę w Konstancinie Jeziornie, w zależności od potrzeb, wykonać można bonding albo upiększyć zęby dzięki licówkom kompozytowym.

Leczenie zębów bez bólu

Obawa przed przyjściem do gabinetu dentystycznego odchodzi w niepamięć. Nawet leczenie kanałowe nie kojarzy się już z bólem czy stresem. Lekarz specjalista w przyjemnej atmosferze dba o nasze zdrowie i wygląd. Obecnym standardem w procesie leczenia jest troska lekarza o samopoczucie i najwyższy komfort pacjenta. Z tego powodu specjalistyczne centrum stomatologii Ortho Esthetica dysponuje różnymi formami znieczulenia. Przychodząc na konsultację, pacjenci do wyboru mają znieczulenie nasiękowe oraz znieczulenie przewodowe, dzięki którym leczenie zębów i dziąseł nie jest nieprzyjemne, lecz odbywa się w komfortowej atmosferze.

Regularność i profilaktyka sposobem na zdrowy uśmiech

Tylko ci pacjenci, którzy regularnie odwiedzają gabinet dentystyczny i na bieżąco korzystają z zabiegów stomatologii ogólnej, mają szansę zachować swój uśmiech w zdrowiu, dobrej kondycji i ładnym wrażeniu wizualnym przez wiele lat. Co potwierdzają stomatolodzy, profilaktyka próchnicy i rozpoczynanie leczenia już we wczesnym stadium choroby dają najlepsze efekty. Zaniedbanie higieny jamy ustnej czy odwlekanie wizyt prowadzą do tego, że zęby psują się lawinowo, a infekcja postępuje i obejmuje kolejne zęby. Warto pamiętać o tym, że im bardziej zaawansowane jest stadium choroby, z tym większym ryzykiem powikłań należy się liczyć, oraz tym wyższe są koszty leczenia uśmiechu.

Stomatolodzy - Piaseczno, Konstancin Jeziorna, Józefosław

dr Anna Ziąber

Stomatologia zachowawcza,
poprawa estetyki uśmiechu, protetyka

dr Marcin Białobrzeski

Stomatologia zachowawcza,
protetyka, endodoncja

dr Karolina Skierkowska (Sobczak)

Stomatologia zachowawcza,
poprawa estetyki uśmiechu